“Plantar un nas i recolliràs un somriure “

Com deia i em va ensenyar  Seto Dari ( Toni Aguilar  fundador de TDHF )

Clica al mapa per veure els somriures i somnis que el pallasso va plantant pel món a google maps:

NASSOS PEL MÓN

1995

23-9-1995   Connexió Sarajevo PSF Casa de la caritat ( Barcelona)

2003

22-3-2003  Grup d’Esplai G.E.R  (Sant Pere de Ribes)

Taller de Somnis per fer Realitat Cuba 2003

1-2-2003 Ermita Mare de Deu de Montserrat ( La Habana )

23-4 2003 Escola Especial Mº Teresa Chuy ( La Habana )

24-4-2003 Casal Català ( La Habana )

25-4-2003 Escola P.Manifiesta Montecristo ( La Habana )

28-4-2003 Casal Català ( Santiago de Cuba )

29-4-2003 Holguin ( Holguin )

5-5-2003 Escola C.I C.del Valle ( La Habana )

6-5-2003 Escola Jorge Dimitrov ( La Habana )

6-5-2003 Escola C.I Los Vegueritos ( La Habana )

6-5-2003 Escola secundaria 13 de Marzo ( La Habana )

6-5-2003 Escola C.I Capullito de Adelhi ( La Habana )

7-5-2003 Escola P.Manifiesta Montecristo ( La Habana )

8-5-2003 Escola Especial de Conducta ( La Habana )

9-5-2003 Biblioteca Villena ( La Habana )

Taller de Somnis per fer Realitat Nepal 2003

30- 6-2003 Kumary House I ( Kathmandu )

1- 7-2003 Kumary House II ( Kathmandu )

2- 7-2003 Llogaret rural ( Dharapani )

11- 7-2003 Orfenat Hopeful Home (Kathmandu)

24- 7-2003 Centre nens sense casa Voice of children (KTM)

3- 8-2003 Orfenat Children Welfare Home ( Kathmandu)

3- 8-2003 Orfenat Hope Children ( Kathmandu)

7- 8-2003 Escola Kesary (Kathmandu)

9- 8-2003 Orfenat Helpless Proteccion Home (Kathmandu)

23-10-2003Acte Benèfic per TDHF  (Sabadell)

23-4-2004LLibreria Kasperle  (Vilafranca del Penedès)

llum a la mirada

5-6-2004Festa Aniversari Maite Pati de l’Escorxador  (Vilafranca)

Taller de Somnis per fer Realitat Nepal 2004

5- 8-2004 Kumary House ( Kathmandu)

15-10-2004 Poble de la Maya ( Baseri )

20-10-2004 Orfenat Missioneres Caritat Mª T. de Calcuta (Kathmandu)

26-10-2004 Orfenat Mukti Nepal (Kathmandu )

31-10-2004 Orfenat Mukti Nepal (Kathmandu )

9-11-2004 Orfenat Mukti Nepal (Kathmandu )

1-12-2004 Escola “Global Humanitaria” ( Bhaktapur )

11-12-2004 Kumary House ( Kathmandu )

14-12-2004 Centre nens del carrer “Saathi” ( Kathmandu )

20-12-2004 Orfenat “Saathi” ( Kathmandu )

25-12-2004 Organització Humanitaria Help with heart (KTM)

Taller de Somnis per fer Realitat India 2005

3-1-2005 Centre de nens del carrer Assi Kashi Ras ( Varanasi )

12-1-2005 Centre d’acollida d’infants ( Varanasi )

18-1-2005 Barri ” DurgaKund ” Slams ( Varanasi )

19-2-2005 Escola per nens sordmuts FVF ( Anantapur )

23-2-2005 Escola nenes sordes i cegues ( Anantapur )

27-2-2005 Orfanat de nens i avis ( Dharmabaram )

Taller de Somnis per fer Realitat Nepal 2005

13-6-2005 Escola de Dharapani ( Dharapani )

15-6-2005 Poble de Patap ( Patap )

16-6-2005 Kumary House ( Katikke )

18-6-2005 Orfenat “Hopeful House” (Kathmandu )

20-6-2005 Hospital per cremats de Sanku ( Sanku )

18-12-2005  Bateig Sarrià 25  (Barcelona)

2006

8- 4-2006  Aniversari Sofia Ludoteca “Racó de jocs” 40 (BCN)

8- 4-2006  Aniversari Andrea Bar-Rest.Zona Franca 5 (BCN)

29-4-2006 Aniversari Alvaro Barri de Gràcia 20 (Barcelona)

19- 5-2006  Aniversari Alvar 14 (Sitges)

21- 5-2006   Comunió Alex Rest. 14 (Esplugues de Llobregat)

28- 5-2006  Aniversari Adrianna 9 (Barcelona)

28- 5-2006  Comunió Gerard Restaurant 7 (Barcelona)

 4- 6-2006  Bateig Hugo i Anaïs Restaurant 12 (Cervelló)

11- 6-2006  Comunió Anna Restaurant 15 (Cardedeu)

T S R Nepal 2004-2005 019

18- 6-2006  Aniversari Beto,Maria,Olivia R.C.Polo 40  (BCN)

  3- 7-2006  Comunió Mireia Restaurant 5  (Badalona)

 8- 7-2006  Aniversari Daniel 10  (Cardedeu)

18- 7-2006  Aniversari Laura i Sara 15  (Barcelona)

2007

21- 4-2007  Aniversari LLorenç 15   (Vilafranca del Penedès)

 7- 5-2007   Xerrada  de sensibilització  Zig-Zag (Vilafranca)

 8- 5-2007  Xerrada  de sensibilització  Zig-Zag (Vilafranca)

 9- 5-2007  Xerrada  de sensibilització  Zig-Zag (Vilafranca)

10- 5-2007  Xerrada de sensibilització Zig-Zag (Vilafranca)

19- 5-2007  9º Aniversari Geriàtric Mare de Deu del Coll (BCN)

28- 5-2007  Aniversari Adrianna *20 (Barcelona)

12- 6-2007  Festa a L’hortet  Fada Bona

Enric, Edgar, Jordi, Joel, Laura i Aya – nens amb paràlisis cerebral “Centre l’Espiga” (Penedès)

13- 6-2007  Xerrada sensibilització Grups Judo Casal (Vilafranca)

17- 6-2007  Festa  Judo Casal  Casal 2000 Sant Pau  40 (Vilafranca)

18- 7-2007  TSR  Residència de Repòs Les (Vall d’Aran)

25- 7-2007  Festa de Sant Jaume a  Les (Vall d’Aran)

  1- 8-2007  TSR Biblioteca Esplai Era Calandreta Vielha (Vall d’Aran)

 2- 8-2007  TSR Residència d’avis Sant Antoni Vielha (Vall d’ Aran)

 3- 8-2007   TSR Biblioteca de Pont de Suert (Vall d’Aran)

 4- 8-2007  TSR Residència de Repòs Les (Vall d’Aran)

Taller de Somnis per fer Realitat  Argentina 2007

16- 9-2007   Aniversari Alejo – Bell Ville ( Córdoba ) (35) 6-8 anys

28- 9-2007   Aniversari Maria y Pedro-Bell Ville ( Córdoba ) (40) 2-10 anys

2-10-2007   Guarderia “C.C.Vigil – Bell Ville ( Córdoba ) (18) 7-8 anys

2-10-2007   Guarderia “C.C.Vigil”-  Bell Ville ( Córdoba ) (12) 4-5 anys

3-10-2007   Guarderia “C.C.Vigil”-  Bell Ville ( Córdoba ) (20) 1-3 anys

5-10-2007   Jardin de Infantes “Ascasubi”-Bell Ville (Córdoba) (12) 4-5 anys

5-10-2007   Jardin de Infantes “Ascasubi” -Bell Ville (Córdoba) (20) 4-5 anys

6-10-2007   Aniversari Cristian – Bell Ville ( Córdoba ) (20) 4-10 anys

8-10-2007   Guarderia “C.C. Vigil”-  Bell Ville ( Córdoba ) (21) 7-8 anys

8-10-2007   Guarderia “C.C. Vigil”-  Bell Ville ( Córdoba ) (18) 4-5 anys

9-10-2007   Guarderia “C.C. Vigil”-  Bell Ville ( Córdoba ) (15) 2-3 anys

9-10-2007   Guarderia “C.C. Vigil”-  Bell Ville ( Córdoba ) (10) 1-2 anys

17-10-2007   Escuela Rural “Benito Quinquela Martin”-Chilibroste (42) 4-6 anys

17-10-2007   Escuela Rural “Benito Quinquela Martin”-Chilibroste (56) 8-16 anys

19-10-2007   Escuela ” Nehuquen “- Bell Ville ( Córdoba ) (50) 3-6 anys

19-10-2007   Escuela ” Nehuquen “- Bell Ville ( Córdoba ) (40) 3-6 anys

22-10-2007   Aniversario Olivia – Bell Ville ( Córdoba ) (25) 3-7 anys

24-10-2007   Fiesta Final ” C.C. Vigil ” – Bell Ville ( Córdoba ) (70) 2-13 anys

25-10-2007   Escuela Rural “Yolanda de Simone Bernal” Colonia Compiani (Córdoba) (22) 5-13 anys

30-10-2007   Instituto Especial ” Maria Montessori “- Bell Ville ( Córdoba ) (23) 8-40 anys

31-10-2007   Instituto Especial ” Maria Montessori “- Bell Ville ( Córdoba ) (15) 7-15 anys

14-11-2007   Jardin Infancia “Aida Z.Florito”Resistencia (El Chaco) (90) 5-9 anys

14-11-2007   Jardin Infancia “Aida Z.Florito” Resistencia(El Chaco) (70)9-12 anys

14-11-2007   Jardin Infancia “Aida Z.Florito” Resistencia(El Chaco) (50)12-16anys

14-11-2007   Escuela Barrio Toba – Resistencia (  Chaco )

15-11-2007   Escuela Bilingüe Intercultural “Cacique Pelayo” – Fontana ( Chaco ) (45) 4-6 anys

15-11-2007   Jardin de Infantes Barrio Mapike ( Resistencia ) (15) 4-6 anys

16-11-2007   Comunidad Indigena Pampa del Indio ( Chaco ) (20) 5-12 anys

17-11-2007   Comunidad Indigena Pampa del Indio ( Chaco ) (25) 4-12 anys

2008

15-8-2008  Festa Judo Casal (Casal 2000 Sant Pau) – (Vilafranca)

2009

29- 8-2009  TSR Residència de Repòs Les (Vall d’Aran)

 8- 9-2009   TSR Residència de Repòs Les (Vall d’Aran)

Taller de Somnis Burkina Faso 2009-2010

30-12-2009 nens del carrer  ( Ouagadougou )

31-12-2009 Camp de Refugiats ( Ouagadougou )

31-12-2009 Centre discapacitats R.B.C ( Ouagadougou )

3.4-1 2010 Orfanat Sants Inocents ( Ziniare )

Taller de Somnis Mali 2009-2010

18-12-2009 Orfanat Sos Children Village ( Sanakobora )

11-  1-2010   Escola de Dongouri  ( Hombori )

13- 1-2010    Escola de Kantakine

14-1-2010    Escola de Beria

15-1-2010     Escola de Garmi

17-1-2010  Escola de Peten Dotti

17-1-2010  Escola de Seguendourou

18-1-2010 Escola de Kelmi

21-1-2010  Escola de Galou Beri

21-1-2010  Escola de Daka Kouko

22-1-2010  Escola de Tondouro

25-1-2010  Escola àrab ( Madrasa ) Hombori  ( Hombori )

27-1-2010  Escola de Goyle

29-1-2010  Escola de Darawai

1-2-2010  Escola d’ Hombori

3-2-2010   Escola de Kissim

4-2-2010   Escola de Galou

5-2-2010  Escola d’Hombori

7-2-2010  Escola d’Hombori

8-2-2010  Escola d’Hombori Bane

10-2-2010  Poblet de Losoca

11-2-2010  Escola d’ Hombori

1- 3-2010 Escola Sant Fernando (Alacant) (100) 1º-2º / 6-7 anys

 2- 3-2010  Escola “Clara Campoamor ( Elx) (74) 2º /  7-8 anys

 2- 3-2010  Escola “Clara Campoamor ( Elx) (47) 3º / 8-9 anys

 3- 3-2010  Escola “Calasancio” (Alacant) (75)  2º / 7-8 anys

 3- 3-2010  Escola “Calasancio” (Alacant) (75)  5º / 9-10 anys

 3- 3-2010  Escola “Azorin” (Alacant) (50)  3º / 8 anys

 3- 3-2010  Escola “Azorin” (Alacant) (50)  3º / 8 anys

15- 3-2010  Xerrada Zig-Zag (Vilafranca)

16- 3-2010  Xerrada Zig-Zag (Vilafranca)

17- 3-2010  Xerrada Zig-Zag (Vilafranca)

19- 3-2010  Xerrada Zig-Zag (Vilafranca)

25- 3-2010  Xerrada Zig-Zag (Vilafranca)

Taller de Somnis per fer Realitat Israel i Palestina 2010

10-4-2010 E.P AL-AHAD ( Kalandia ) (43) 4-5 anys

10-4-2010 E.P AL-AHAD ( Kalandia ) (44) 4-5 anys

12- 4- 2010 Escola publica AL-AHAD ( Jerusalem)    (19) 4-5   anys

12- 4- 2010 Escola publica AL-AHAD ( Jerusalem)    (52) 4-5   anys

12- 4- 2010 Escola publica AL-AHAD ( Jerusalem)  (120) 4-15 anys

14-4-2010 Llar d’infants  INASH-ALOUSIA (Ramalla ) (85) 1-5 anys

21 -4- 2010 Escola Liceo Frances  ( Jerusalem )       (50)     3- 6   anys

21 -4- 2010 Escola Liceo Frances  ( Jerusalem )       (40)     7- 9   anys

21 -4- 2010 Escola Liceo Frances  ( Jerusalem )       (40)   10-11 anys

23-4-2010 Hospital de Ramalla ( Ramalla) (6) 3-10

 2- 6-2010 Centre de dia per Malalts Mentals El Turó (Vilafranca) (14)* 28-60 anys

12- 6-2010  Xou TSR Festa Solidaritat CCONG (Masnou)

2011

29- 6-2011  Festa Major “Centre de menors” (Masnou)

11-11-2011   Aniversari Teba i Jan (Barcelona )

22-12-2011 Presentació Calendari TSR 2012 LLibreria Odissea (Vilafranca)

Taller de somnis per fer realitat Tindouf Algèria  2011-2012

( 27 de desembre 2011 al 7 de gener 2012-02-05 )

28-12-2011  Xou a casa del Mohamed Randam   6  4 a 13 anys

29- 12-2011    Curs formació pallasses JSARIO    6    18 a 23

29- 12-2011    Xou  Pati casa Mohamed                45    3 a 14

31-12-2012    Xou  Pati JSARIO                         60    5 a 13

2-  1- 2012     Xou Escola Bubisher                   15     3 a 14

3-  1- 2012      Xou  Pati  ACAPS                     60      6 a 14

4-  1- 2012      Xou Centre  Martir Sherif           13     4 a 14

4 –  1-2012       Xou Aniversari Chahara             15      2 a 13

25-11 al 25-12-2011 Presentació i venta del Calendari TSR 2012  k ( Catalunya )

2012

14- 1-2012  ABACUS (Cornellà de LLobregat) 15 (3 a 10 anys) 15

21- 1-2012  ABACUS (Vilanova i la Geltrú) 13 (3 a 12 anys) 13

23- 1-2012  Xerrada TSR Escola Sant Elies 2ºE.S.O (Vilafranca) 45

28- 1-2012  ABACUS (Figueres) 9 (2 a 9 anys)  9 somnis

31- 1-2012  Xerrada  Escola Sant Elies  2ºA E.S.O (21)* (Vilafranca

31- 1-2012  Xerrada Escola Sant Elies  2ºB E.S.O (22)*  (Vilafranca)

26- 3-2012  Xerrada  Institut “El Foix”  2º E.S.O (Els Monjos) 22 *

21- 4-2012  TSR Setmana Cultural (Pacs del Penedès)

18- 5-2012  TSR Aniversaris  Oriol Mata….. (Vilafranca del Penedès)

26- 8-2012  TSR Nens sahrauís (Els Monjos)

30-11-2012  Xerrada Casal d’Avis de Vilafranca  (80)*

2013

19- 2-2013  Xerrada Escola Sant Elies  2 ºA  E.S.O (22)* (Vilafranca)

19- 2-2013  Xerrada Escola Sant Elies 2º B  E.S.O (23)* (Vilafranca)

15- 3-2012  Xerrada Institut El Foix” 2º A E.S.O  (24)* (Els Monjos)

26-4-2013  Xou TsR Parvulari Escola Sant Ramon (Vilafranca)

                        P2 20 infants 2 anys

                        P3 25 infants 3 anys Somnis  23*

                        P3 25 infants 3 anys  22*

                       P4 25 infants 4 anys  23*

                       P4 25 infants 4 anys  24*

                       P5 25 infants 5 anys  23*

                       P5 25 infants 5 anys  24*

2- 5-2013  Xerrada TSR E.I.S Inter del Penedès (Sant Sadurní d’Anoia)

3º A E.S.O ( 24 )* 14-15

3º B E.S.O ( 80)   14-15    50 somnis

Taller de Somnis Kurdistan Iraquia 6 al 22 maig 2013

14- 5-13 Escola Fakhir Mergasori Erbil Kurdistan Iraq    35  10-11

14- 5-13 Escola Fakhir Mergasori Erbil Kurdistan Iraq    35  10-11

15-5-13 Escola Fakhir Mergasori Erbil Kurdistan Iraq     30     4-5

15-5-13 Escola Fakhir Mergasori Erbil Kurdistan Iraq     30     4-5

15-5-13 Escola Fakhir Mergasori Erbil Kurdistan Iraq     30     4-5

15-5-13 Escola Fakhir Mergasori Erbil Kurdistan Iraq   120     4-5

16-5-13 Escola Fakhir Mergasori Erbil Kurdistan Iraq   140     6-7

17-5-13 Escola Fakhir Mergasori Erbil Kurdistan Iraq       6    4-11

11- 6-2013   Xerrada TSR  E.I.S Inter del Penedès ( Sant Sadurní d’ Anoia )

4º ESO (crèdit periodisme) 80 alumnes de 14-15 anys

15- 6-2013   TSR Festa (ZER Escoles Rurals Santa Fe, Pacs, Puigdàlber)

40  ( 2 a 49 anys ) 31 somnis

31- 8-2013   TSR Festa Major Tivoli Malabaring Brutal (Vilafranca)

89 ( 2 a 12 anys ) 89 somnis

14- 9-2013 TSR Mostra d’Entitats Gavà (CCONG) 18 (3- 13 anys) 18 somnis

                                                                 2014

 3- 2- 2014   Xerrada TSR 2º E.S.O Escola Sant Elies (Vilafranca) 14*

 6- 2-2014    Xerrada TSR 2º E.S.O Escola Sant Elies (Vilafranca) 14*

28-3-2014   Xerrada TSR 1º E.S.O  Institut El Foix (Els Monjos) 32*

15-11-2014   Coral Espinguet Colònies  Cal Diable  (Pontons)

TSR  (4-5 anys) 12 *

Xerrada TSR ( 6- 8 anys) 7 *

Xerrada TSR (10-16 anys) 12 *

20-12-2014   Espectacle Cantata Nadal Espinguet Auditori (Vilafranca)

                                                                      2015

 2- 2-2015    Xerrada  TSR  2º E.S.O A Escola Sant Elies (Vilafranca) 31  25 *

 3- 2-2015    Xerrada  TSR  2º E.S.O B Escola Sant Elies (Vilafranca) 32  26*

 5- 2-2015    Xerrada  TSR  4º E.S.O Institut Alt Penedès (Vilafranca) 30

 5- 2-2015   Xerrada  TSR  4º E.S,O Institut Alt Penedès (Vilafranca) 60

 5- 2-2015   Xerrada  TSR  4º E.S,O Institut Alt Penedès (Vilafranca) 30

 6- 2-2015   Xerrada  TSR  4º E.S,O Institut Alt Penedès (Vilafranca) 30

Taller de Somnis Israel i Palestina 2015

28-2-2015      Xou al carrer              (3-12 )                Tel Aviv

10-3-2015      Escola  Max Reiner  ( 6-7 anys )         Jerusalem

10-3-2015      Escola  Max Reiner  ( 7-8 anys )         Jerusalem

10-3-2015      Escola  Max Reiner  ( 12-13 anys        Jerusalem

24-3-2015     Casa Acollida Orfes ( 5 -18 anys )         Jerusalem

31-3-2015     Camp de Refugiats Nablus ( 5-12 )      Nablus

1-4-2015      Escola    ( 4- 14 )                                          Bil’In

2-4-2015       Centre Obert   (4-5 )                                  Bil`In

2-4-2015       Escola   ( 3-14 )                                           Bil’In

4-4-2015     Y.A.S Centre Acollida ( 4-14 )                    Hebron             –

6-4-2015     Centre Hewar Askar Cam ( 3-12 )             Nablus

7-4-2015     Carrer Askar  Refuguiats  C. ( 5-15 )        Nablus

10-4-2015     Camp Refuguiats  Beduins (3-12 )          Jericó

11-4-2015      Al-Amari  Camp de Refuguiats            Ramallah

12-4-2015      Al-Amari  Camp de Refuguiats            Ramallah

21- 4-2015  Xerrada TSR 2ºB  E.S.O Escola Sant Elies (Vilafranca)  25

23- 4-2015  Xerrada TSR 2ºA  E.S.O Escola Sant Elies (Vilafranca)  25

  5- 5-2015   CEIP Vicente Blasco Ibañez  3º-4º i 5º (8-11) 150 Elche

  7- 5-2015   Colegio Público ANEJA 5º i 6º (11-12) 100 Alicante

  8- 5-2015  CEIP Óscar Esplá 3º-4º-5º    ( 8-11 )  150  Alicante

14- 5-2015  TSR Llar d’Infants MP(Gavà) (0-3) 50 Gavà

31- 5-2015   TSR Festival MP (Gavà ) (0-12) 200 Gavà

 5- 6-2015   Presentació Kit PIM PAM (Shopping Night ) 14* (Vilafranca)

 6- 6-2015   Parada PIM PAM (Tastacontes ) 26* (Vilafranca)

12- 5-2015   Parada PIM PAM Fora stock (Vilafranca)

13- 6-2015   TSR CRAE  (0-8 ) 20 Baix LLobregat

17- 6-2015    TSR Colegio Corazonistas ( 6-7 ) 160 Vitoria-Gasteiz

17- 7-2015    TSR Casal d’estiu Club Judo Vilafranca ( 3-8 ) 16 ( Vilafranca )

                                                                                    2016

8-4-2016  Xerrada TSR  1º E.S.O Institut El Foix ( Els Monjos )

16-4-2016   Xou  TSR 10ºAniversari “Els menuts de la Pineda ” ( Gavà )

  1-5-2016    Xerrada “La nit dels ignorants ” Catalunya Radio (BCN)

16-6-2016   TSR Acte Plataforma Refugiats Penedès .Recollida de Somnis ( Vilafranca )

                                   Taller de Somnis Grècia 2016

25-6-2016   TSR Festa ONG Ajuda a Toxicomens a Salònica 12 ( 3-10 )

27-6-2016   TSR Camp de Refugiats de Diavata 40 ( 2-10 )

27-6-2016  TRS Camp de Refugiats de Diavata 32*( 4-12)

28-6-2016  TSR  Camp de Refugiats del Port a Salònica 32 (4-12 )

28-6-2016  TSR Biblioteca pública de Salònica 12 ( 2-10 )

28-6-2016  TRS Biblioteca pública de Salònica 12*( 4-12 )

29-6-2016 Visita Camp Refugiats a Diavata ( Cens )

30-6-2016   TSR Port Camp de Refugiats Salonica 35 ( 3-12 )

   1-7-2016  Visita a DIAVATA

  1-7-2016  TSR Festival de Suport Refugiats a Salònica 24 ( 3-10 )

 4-7-2016  TRS Diavata Camp de Refugiats 6 ( 0-8 )

 5-7-2016  TSR Camp de Refugiats al Port Salonica 12 ( 4-10 )

 5-7-2016  TSR Camp de Refugiats al Port Salonica 4* ( 4-10 )

 6-7-2016  TSR Camp de Refugiats a Diavata 40 ( 3-12 )

 7-7-2016  TSR Camp de Refugiats a Kalahori 35 ( 3-12 )

 8-7-2016  TSR Camp de Refugiats a Lagadikia 40 ( 3-12 )

 8-7-2016  TRS Camp de Refugiats a Lagadikia 27* ( 3-13 )

12-7-2016   TSR Camp de Refugiats a Derveni 70 ( 2-14 )

12-7-2016   TRS Camp de Refugiats a Derveni 22* ( 4-14 )

18-7-2016   TSR Camp de Refugiats a Petra 70 ( 3-14 )

18-7-2016   TSR Camp de Refugiats a Petra 8 ( 3-5 )

18-7-2016   TRS Camp de Refugiats a Petra 6* ( 10-16+ )

20-7-2016   TSR Camp de Refugiats a Katsikas 80 ( 3-16 +)

20-7-2016   TRS Camp de Refugiats a Katsikas 24 * ( 4-14 )

21- 7-2016   TSR Camp de Refugiats Yasidis 40 ( 2-16+ )

21-7-2016    TRS Camp de Refugiats Yasidis 37* ( 4-12+ )

22-7-2016   TSR ARSIS Centre d’ Acollida Salonica 22 ( 4-16 )

22-7-2016   TRS ARSIS Centre d’Acollida Salonica 22* ( 4-16 )

                                                            2017

   7-10-2017    Mostra d’Entitats de Gavà  2-11 ( 16* )            ( Gavà )

21-10-2017    Mostra d’Entitats                                               ( Vilanova )

   3-11-2017    Actuació Llar d’infants Sol Solet 0-3 ( 50 )    ( Vilafranca )

16-12-2017     Curs Directors CAU   18-20         (25 )  ( Sant Marçal )

Jornades de la Pau i la No-violència Escola Sant Ramón ( Vilafranca )

 16- 1-2018.     10 h a 11 h    5è A. ( 10-11 anys)

 16- 1-2018     15 h a 16 h    5è B. ( 10-11 anys)

 17 – 1-2018        9 h a  9,50 h    3r A. ( 7-8 anys )

 17 – 1-2018       15 h a 15,50 h .  4t A. ( 8-9 anys )

 17 – 1-2018       16 h  a  16,50 h.   4t B.   ( 8-9 anys )

 18 – 1-2018        9 h  a  10 h          6è B.   ( 11-12 anys)
 18 – 1-2018      10 h  a   11 h          6è A.   ( 11-12 anys)
 
19 – 1-2018         9 h  a  9,45 h   1r  A i  1r B. ( 6 anys)
 
19 – 1-2018       10 h  a 10.45 h  2n A i  2n B. ( 6-7 anys)
 
19 – 1-2018       12 h  a  13 h       3r B.   ( 7-8 anys)
 
20 – 1-2018        O Cau A.E Lluïsos de Gràcia 23 ( 11-13 ) CAU de Vilafranca
 2-2- 2018           Actuació Llar d’infants ( Pineda )
 3-2-2018            D-FORMAT Escola Estalella Org.CAU (Vilafranca )
24- 2-2018         Xocolatada Comiat CAU,M.I.V al “Tivolí” +100 6-18 (Vilafranca )
 25-2-2018         TSR C.R.A.E 20 (3-14 ) Sant Climent

10- 3-2018        Zumba Familiar solidaria Org. Volumtiers ( Sitges )

Taller de somnis Líban i Siria  2018

22-3-2018   TSR Camp de refugiats de Shabra ( Beirut ) 300  ( 3-6 anys )

16-4-2018    Kit Pedagògic PIM PAM 1º ESO 60 Col·legi Sant Ramon ( Vilafranca )

17-4-2018          Kit Pedagògic PIM PAM 2º ESO 60 Col·legi Sant Ramon ( Vilafranca )
25-4-2018         Casal Avis Espirall ( kit PIM PAM) 72 Escola Pau Boada  ( Vilafranca )

                                                                         Taller de Somnis Armènia 2018

17-5-2018  TSR  Centre Acollida Refugiats  20 ( 3-14 ) Erevan ( Armenia )
19-5-2018  TSR  ALEPPO ONG Families Sirianes d’Aleppo
20 ( 4-14 ) 20 somnis Erevan ( Armenia )
6-6-2018   TSR  Recollida premi escola Marianao ( Sant Boi de LLobregat)

29-6-2018  TSR Llar d’infants Sol Solet  50 1’5-3   ( Vilafranca )

Juny 2018 Parada solidaria al Mercat de Vilafranca del Penedès
22-9-2018 Xerrada a Osca ( Terol )
6-10-2018  Jornades Solidàries  ( Gavà )20-10-2018 Mostra d’ entitats Cooperació  ( Vilanova i la Geltrú )

20- 1-2019  Xerrada Caus  de Barcelona a Vilafranca

29- 3-2019  Xerrada Escola Sant Josep Sant Sadurní d’Anoia

25- 5-2019 Assaig solidari Xicots de Vilafranca per TSR Moçambic

28- 8-2019  Pregó Festa Major de Vilafranca

30-9-2019  Campanya solidària Xicots de Vilafranca Moçambic 2019

5-10-2019  TSR Fira d’entitats de Gavà

Taller de Somnis  Moçambic 2019

15-10-2019 Orfenat San Roque  ( Matutuine )

16-10-2019 Escola Primària San Roque ( Matutuine )

16-10-2019 Escola Infantil Bela Vista ( Bela Vista )

20-10-2019 Orfenat Casa Madre María Clara ( Maputo )

16-11-2019   Taller de Somnis Fira de la infància ( Castell Platja d’Aro )

23-11-2019   Parada solidària Mercat de Vilafranca

30-11-2019   Parada solidària Mercat de Vilafranca

14-12-2019   Parada solidària Mercat de Vilafranca

17-12-2019   Kit pedagògic escola Sant Ramon ( Vilafranca )

9 a 10- classes de 3r A i B  i 10 a 11- classes de 5è A i B

15 a 16- classes de 6è A i B  i  16 a 17- classes de 4t A i B

18-12-2019  15 a 16- classes de 2n A i B    16 a 17- classes de 1r A i B

18-12-2019 Taller de Somnis Escola de Judo de Vilafranca

21-12-2019 Parada solidària Mercat de Vilafranca

22-12-2019 Cursa de Nadal parada CCONG ( Sant Sadurní d’Anoia )

16- 1-2020   Kit Pedagògic Escola Sant Ramon ( Vilafranca )

9 a 10   4º ESO A i  B   11-12   1º ESO  A i B  16 a 17 3º ESO A i B

30-1-2020   kit Pedagògic escola Jacint Verdaguer ( la Granada )

9.05 a 9.30     P5 i 4t

9.30 a 10         1r i 6è

10 a 10.30       P4 i 3r i p3

10.30 a 11       2n i 5è

30-1-2020   Kit pedagògic Col·legi Mare del bon Pastor ( Capellades )

                                                                            Taller de Somnis  Albània 2020

20-2-2020 Fundation Sindrome Down  ( Tirana )6 ( 6-14 ) 6*

Kit Pedagògic PIM PAM IFE Institut Alt Penedès  ( Vilafranca del Penedès )

5-10-2020 Kit Pedagògic IFE Institut de Vilafranca

11:00 a 12:50   3º IFE  ( 12 alumnes de 16 a 20  anys )   6*

13:00 a 14:00   4º IFE  (   8 alumnes de 16 a 20 anys  )   7*D

9-10-2020 Kit Pedagògic IFE Institut de Vilafranca

11:00 a 11:50    1ºIFE ( suspès per Covid )

12:00 a 14:00   2º IFE  ( 8 alumnes de 16 a 20 anys )  8*